Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Stół w Diuna Office

Zapraszamy do Diuna Office – miejsca, które rozświetla serca nie tylko swoim nietuzinkowym designem, ale także bogactwem prac artystycznych, w tym dzieł tak wyjątkowego artysty jak Nikodem Szpunar. To kompleks biurowy zaprojektowany przez Łoskiewicz Studio, które postawiło na kreatywność, innowację i zrównoważony rozwój.

Wnętrze Diuna Office to prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie nowoczesność spotyka się z sztuką, tworząc niepowtarzalny klimat pracy. Każdy kawałek przestrzeni jest starannie przemyślany, tworząc harmonijną całość, która inspiruje i pobudza wyobraźnię.

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów jest stół konferencyjny, który przykuwa uwagę nie tylko swoim imponującym wyglądem, ale także swoim ekologicznym podejściem. Został on wykonany z płyt Boomplastic, z płyty LENIWIEC, która jest w 100% wykonana z plastiku z recyklingu. To doskonały przykład zastosowania innowacyjnych technologii w celu ochrony środowiska i promowania zrównoważonego rozwoju.

Kompleks Diuna to nie tylko miejsce pracy, to również manifestacja zaangażowania w założenia ESG. Wprowadzając takie innowacyjne rozwiązania jak Boomplastic, Diuna Office stawia na odpowiedzialność społeczną i troskę o środowisko naturalne.

To właśnie dzięki takim projektom jak Diuna Office możemy dostrzec, że harmonia między funkcjonalnością, estetyką i zrównoważonym rozwojem jest możliwa. Jest to inspirujący przykład dla całej branży, jak można tworzyć miejsca pracy, które nie tylko spełniają swoje funkcje, ale również przyczyniają się do ochrony naszej planety.

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej