Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

O nas

Tematem kreatywnego recyklingu zajmujemy się od 2014 roku

Boomplastic to zespół kreatywnych osób, które poświęcają swój czas rozwiązywaniu problemu zanieczyszczenia świata plastikiem. Łączymy kompetencje z obszaru wzornictwa przemysłowego, technologii przemysłowych oraz recyklingu, aby wspierać właściwą gospodarkę tworzywami sztucznymi.

Historia Boomplastic

Historia Boomplastic zaczęła się trochę przypadkowo, ale ziarno padło w bardzo dobre i wyjątkowe miejsce. Trafiliśmy na społeczność Precious Plastic, którą zapoczątkował Dave Hakkens. Dave posiadał ideę, aby pomagać ludziom na całym świecie budować lokalne warsztaty przetwarzające plastik.

Z racji ponad 20 letniego doświadczenia, w projektowaniu i wykonawstwie nowych technologii dla przemysłu, podjęliśmy temat. Pomogliśmy przy projektowaniu niewielkich maszyn umożliwiających efektywny recykling plastiku w małej skali. 

I tak już zostało. Do dziś wykonaliśmy kilka różnych wersji młynków, wtryskiwaczy, czy układów pras pozwalających wykonywać wartościowe produkty z odpadów plastikowych. 

Jesteśmy częścią iPS Team

Jesteśmy partnerem iPS Team, który integruje oraz zarządza globalnymi projektami technologicznymi. Każda z marek funkcjonuje autonomicznie i stale rozwija swoje kompetencje. Przy wybranych przedsięwzięciach łączymy siły pracując wspólnie na sukces naszego klienta.

Materiał

Poznaj cechy materiału wykonanego w 100% z recyklingu.

Produkt

Lampa MADONNA, świeczniki POLIMER
a może podstawki FROM BOOMPLASTIC WITH LOVE?