Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Płyta LENIWIEC

LENIWIEC to płyta, która podkreśla wyjątkowość i zrównoważony rozwój. Wykonana w 100% z plastiku z recyklingu, ta płyta jest nie tylko ekologiczna, ale także niepowtarzalna. Na autorską kompozycję materiałową składa półtransparentny, lekko słomkowy regranulat oraz biały i nieprzezroczysty regranulat. To połączenie sprawia, że wzór płyty nabiera niezwykłej głębi. W półprzezroczystej masie widać zawieszone w ruchu roztopione granulki białego tworzywa.
Każda płyta Boomplastic jest unikatowa, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. W przypadku Leniwca jest dokładnie tak samo. Przyjazna i bardzo naturalna kolorystyka tego wzoru wpływa na to, że jest ona najczęściej zamawianą płytą. Często mylona z naturalnym kamieniem!

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej