Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Płyta LENIWIEC

LENIWIEC to płyta, która podkreśla wyjątkowość i zrównoważony rozwój. Wykonana w 100% z plastiku z recyklingu, ta płyta jest nie tylko ekologiczna, ale także niepowtarzalna. Na autorską kompozycję materiałową składa półtransparentny, lekko słomkowy regranulat oraz biały i nieprzezroczysty regranulat. To połączenie sprawia, że wzór płyty nabiera niezwykłej głębi. W półprzezroczystej masie widać zawieszone w ruchu roztopione granulki białego tworzywa.
Każda płyta Boomplastic jest unikatowa, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. W przypadku Leniwca jest dokładnie tak samo. Przyjazna i bardzo naturalna kolorystyka tego wzoru wpływa na to, że jest ona najczęściej zamawianą płytą. Często mylona z naturalnym kamieniem!

Próbniki

Próbnik 5 wzorów płyt Boomplastic dostępny do zamówienia. Aby kupić próbki kolekcji standardowej skontaktuj się z nami!

Więcej

Cyrkularne produkty

Cyrkularne elementy do cyrkularnego projektu… Wykonane w 100% z recyklingu m.in. z sieci rybackich części statuetek stworzonych na festiwal filmowy Millenium Docs Against Gravity.

Więcej

Biblioteka materiałowa Wise Habit

Próbki płyt Boomplastic – Leniwca, Konfetti, Bytomia, Mare, Czarnego Leniwca – możecie znaleźć w bibliotece materiałowej Wise Habit w Warszawie wśród wielu innych cyrkularnych materiałów.

Więcej