Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Aktualności

Tworzymy płyty, produkty a także współpracujemy przy różnych projektach.

Najnowsze informacje dotyczące realizacji oraz produkcyjnych nowinek. To tu dzielimy się naszymi udanymi projektami, przy których mieliśmy okazję współpracować. Pokazujemy również urywki z naszych codziennych materiałowych poszukiwań oraz inspiracji.

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymły nawet nagrodę specjalną Elle Decoration. Natomiast stoliki zaprojektowane przez duet Pawlak&Stawarski zostały zaprezentowane na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia.

Więcej

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej

Drobne nawyki na Dzień Ziemi

Co byście powiedzieli na to, aby podczas codziennego spaceru z psem, biegania lub po prostu przechadzki, pozbierać trochę śmieci? Każdy z nas może podjąć ten drobny gest, dzięki któremu przestrzeń publiczna będzie trochę czystsza.

Więcej

Stół w Diuna Office

Niezwykłe wnętrze w Diuna Office zostało zaprojektowane przez Łoskiewicz Studio. Wnętrze jest estetycznie niezwykłe, ale też zaprojektowane zgodnie z założeniami ESG. Znajduje się tam również stół wykonany z płyt Boomplastic. Oczywiście w 100% z plastiku z recyklingu!

Więcej

Nagrody z recyklingu

Możemy pochwalić się już całkiem pokaźnym portfolio statuetek i medali, które wykonywaliśmy na różne wydarzenia. Plastikowe odpady mogą wyglądać elegancko, a przede wszystkim wyjątkowo!

Więcej

Próbniki

Próbnik 5 wzorów płyt Boomplastic dostępny do zamówienia. Aby kupić próbki kolekcji standardowej skontaktuj się z nami!

Więcej

Cyrkularne produkty

Cyrkularne elementy do cyrkularnego projektu… Wykonane w 100% z recyklingu m.in. z sieci rybackich części statuetek stworzonych na festiwal filmowy Millenium Docs Against Gravity.

Więcej

Płyta

Zobacz naszą standardową kolekcję oraz płyty SPECIAL. 

Produkty

Najnowsze produkty, coś dla każdego.