Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

SILESIA

Projekt:  EKIERKI

SILESIA to nasza propozycja na rozwiązanie jednego z podstawowych problemów współczesnego świata, jakim są odpady z tworzyw sztucznych.

Z uwagi na zanieczyszczenie powietrza atmosferycznego województwo śląskie należy do regionów o największej w Polsce emisji zanieczyszczeń pyłowych i gazowych z zakładów szczególnie uciążliwych. Silesia, kolekcja przedmiotów na stół, inspirowana jest industrialną architekturą tego regionu. Symbolicznie przedstawia przesłanie nieuniknionej szkody dla przyrody jaką czyni człowiek, by żyć w luksusie i komforcie.

Stół konferencyjny Canal+ Polska

W siedzibie CANAL+ Polska znajduje się wyjątkowy stół konferencyjny. Wyjątkowy, bo wykonany z jedynego w swoim rodzaju blatu z płyt Boomplastic! Do jego wykonania wykorzystaliśmy przemiał z opakowań oraz przemiał z kolorowych nakrętek.

Więcej

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej