Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Piórniki PILLS

Cyrkularny suplement codziennego miszmaszu: piórnik PILL.
Bezpiecznie przeniesie najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty Wewnętrzna przegroda pozwala na włożenie telefonu/ wizytówek/ listów miłosnych /recept/ … Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem i można ją przewlec w różny sposób!

Piórniki dostępne są w różnych wersjach materiałowych-w kolekcji STANDARD i nie tylko, choć jest to zależne od dostępności określonej kompozycji. Przyda Ci się taki piórnik? Skontaktuj się z nami!

Co to jest ESG?

Dyrektywa ESG to zestaw regulacji i wytycznych, które nakładają na przedsiębiorstwa obowiązek uwzględniania aspektów zrównoważonego rozwoju w swoich działaniach. Jako marka produkująca płyty i produkty w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych, nasze produkty mają istotny potencjał w kontekście ESG.

Więcej

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymły nawet nagrodę specjalną Elle Decoration. Natomiast stoliki zaprojektowane przez duet Pawlak&Stawarski zostały zaprezentowane na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej