Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival jest wydarzeniem o światowej renomie. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane od 2007 roku przez fundację Łódź Art Center, wspiera rozwój polskiego sektora kreatywnego, gromadząc zarówno liderów branży (takich jak projektanci, producenci i dystrybutorzy), jak i pasjonatów dobrego designu niezwiązanych zawodowo z tą dziedziną. Program ŁDF to coroczny przegląd światowych trendów w projektowaniu, prezentacja innowacyjnych koncepcji i wizji przyszłości.

W tym roku ŁDF obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymały nagrodę specjalną Elle Decoration w prestiżowym konkursie Make Me! Zostały pokazane produkty, w których twórcy Switch Concept wykorzystali naszą płytę Konfetti.

Płyty Boomplastic pojawiły się również w formie meblarskiej. Znany duet projektowy Pawlak&Stawarski zaprezentował najnowsze prototypy zestawów stolików wykonanych z wszystkich standardowych płyt Boomplastic. Można je zobaczyć na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia Łukasza Stawarskiego i Bartłomieja Pawlaka.

Co to jest ESG?

Dyrektywa ESG to zestaw regulacji i wytycznych, które nakładają na przedsiębiorstwa obowiązek uwzględniania aspektów zrównoważonego rozwoju w swoich działaniach. Jako marka produkująca płyty i produkty w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych, nasze produkty mają istotny potencjał w kontekście ESG.

Więcej

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej