Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Płyta Konfetti

Spełniamy marzenia o ekstrawaganckim materiale, który nie tylko nadaje się do różnych zastosowań, ale także przyczyni się do proekologicznych działań na rzecz naszej planety. Wzór Konfetti – zmienia reguły gry wśród materiałów wykończeniowych ponieważ, przede wszystkim, jest wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Stworzyliśmy kilka moodboardów, które opowiadają historię różnorodnej palety kolorów i tekstur Konfetti. Od odcieni ziemi po nowoczesne akcenty kolorystyczne, arkusze te stanowią idealne tło do zaprezentowania Twoich koncepcji. Odkryj nieskończone możliwości i wcielaj swoje pomysły w życie!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów.

Stolik Zima

Stolik ZIMA został zaprojektowany przez Joannę Leciejewską. Składa się z 3 wzorów płyt Bomplastic a moduły mogą być wymieniane na inne wzory Boomplastic.

Więcej

Panele dekoracyjne

Na ścianach siedziby iPS Team zawisły panele wykonane z nakrętek i regranulatów oraz z … sieci rybackich wyłowionych z Morza Bałtyckiego!

Więcej

Ale Kino! 2023 Festiwal

Stworzyliśmy kolekcję statuetek dla Międzynarodowego Festiwalu Młodego Widza Ale Kino! 2023. Płyta KONFETTI idealnie wpasowała się kolorowy motyw przewodni wydarzenia.

Więcej