Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Płyta Konfetti

Spełniamy marzenia o ekstrawaganckim materiale, który nie tylko nadaje się do różnych zastosowań, ale także przyczyni się do proekologicznych działań na rzecz naszej planety. Wzór Konfetti – zmienia reguły gry wśród materiałów wykończeniowych ponieważ, przede wszystkim, jest wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Stworzyliśmy kilka moodboardów, które opowiadają historię różnorodnej palety kolorów i tekstur Konfetti. Od odcieni ziemi po nowoczesne akcenty kolorystyczne, arkusze te stanowią idealne tło do zaprezentowania Twoich koncepcji. Odkryj nieskończone możliwości i wcielaj swoje pomysły w życie!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów.

Co to jest ESG?

Dyrektywa ESG to zestaw regulacji i wytycznych, które nakładają na przedsiębiorstwa obowiązek uwzględniania aspektów zrównoważonego rozwoju w swoich działaniach. Jako marka produkująca płyty i produkty w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych, nasze produkty mają istotny potencjał w kontekście ESG.

Więcej

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymły nawet nagrodę specjalną Elle Decoration. Natomiast stoliki zaprojektowane przez duet Pawlak&Stawarski zostały zaprezentowane na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia.

Więcej

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej