Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

WITH LOVE FROM BOOMPLASTIC wersja CONFETTI

Wzór KONFETTI jest dla nas jakiś taki… smaczny. Nie wiem jak Wam, kojarzy nam się z jakimś ciastem z galaretką lub z żelkami. Apetyczne skojarzenie, choć my w Boomplastic tworzymy płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu!

Tym razem podstawki FROM BOOMPLASTIC WITH LOVE są dostępne w tej wersji kolorystycznej. Przy zebraniu materiału podczas wycinania odsłonięta zostaje zupełnie inna struktura płyty. Każda podstawka jest unikatowa i w każdym przypadku wzór może wyglądać trochę inaczej. 

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymły nawet nagrodę specjalną Elle Decoration. Natomiast stoliki zaprojektowane przez duet Pawlak&Stawarski zostały zaprezentowane na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia.

Więcej

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej