Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Stoliki Boomplastic

Małe, duże, kawowe, pod kwiaty… STOLIKI BOOMPLASTIC. Wykonane z dowolnej płyty więc idealnie wpasują się w otoczenie.

Możesz użyć gotowych, wybranych przez siebie, nóżek i połączyć je z Boomplasticowym blatem. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo rozwiązań, które bez problemu można wykorzystać do stworzenia oryginalnego stolika.

Możesz również wybrać gotowe rozwiązanie, wykonane w 100% z plastiku z recyklingu. Stoliki są zaprojektowane tak, aby złożyć je samodzielnie z kilku prostych elementów. Całość zapakowana na płasko, przygotowana do prostego, samodzielnego montażu.

Gdynia Design Days 2024

Ideę ZERO WASTE w Boomplastic traktujemy naprawdę poważnie. Nawet ekspozytor FRANKENSTEIN złożyliśmy z wielu kawałków, które zostały nam po wycinaniu różnych projektów. Zobaczycie go na wystawie „Enough” zorganizowanej przez pracownię Fala Architektura w ramach Gdynia Design Days 2024.

Więcej

„Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”

Reprezentantka Boomplastic Dorota Balewicz miała przyjemność uczestniczyć w konferencji pt. “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Braliśmy udział w panelu dyskusyjnym pt. “Modele zrównoważonego rozwoju w biznesie”.

Więcej

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej