Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Statuetki Millenium Docs Against Gravity

projekt: Ola Mirecka

Aż  trzy rodzaje plastikowych płyt zostąły wykorzystane do stworzenia te nietuzinkowej statuetki. Między innymi płyta z sieci morskich wyłowionych z Bałtyku MARE.

Statuetki zostały zaprojektowane prze Olę Mirecką i już od kilku lat można je zdobyć w konkursie Millenium Docs Against Gravity. Trafiają do najbardziej kreatywnych twórców i twórczyń filmowych z całego świata! 

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej