Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

RECYmedale

Medale z recyklingu niejednym zawodom dodały już uroku. Każdy jest inny i niepowtarzalny. Tak jak każdy zawodnik, który mierząc się ze swoimi możliwościami, osiąga własne zwycięstwo.

Medal z recyklingu jest oryginalnym sposobem na nagrodzenie zwycięzców i uczestników różnych wydarzeń, konkursów i zawodów. Wodoodporny, wytrzymały a przede wszystkim niepowtarzalny staje się niezapomnianą i lubianą pamiątką. 

Chcesz stworzyć coś podobnego jako nagrodę w swoim konkursie/wydarzeniu? Daj znać, pomożemy. 

Stół konferencyjny Canal+ Polska

W siedzibie CANAL+ Polska znajduje się wyjątkowy stół konferencyjny. Wyjątkowy, bo wykonany z jedynego w swoim rodzaju blatu z płyt Boomplastic! Do jego wykonania wykorzystaliśmy przemiał z opakowań oraz przemiał z kolorowych nakrętek.

Więcej

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej