Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Próbniki

Próbniki kolekcji standardowej czyli Leniwca, Białego Leniwca, Czarnego Leniwca, Bytomia oraz Konfetti są już dostępne do zamówienia. W zestawie znajdziecie 5 wspomnianych wzorów oraz małą niespodziankę. 

Próbki są w wymiarach 47 mm x 95 mm. W sam raz do zabrania ze sobą do Klienta, przymiarki we wnętrzu czy też postawienia na półce. 

Napisz do nas aby zamówić swój własny wzornik Boomplastic. 

Gdynia Design Days 2024

Ideę ZERO WASTE w Boomplastic traktujemy naprawdę poważnie. Nawet ekspozytor FRANKENSTEIN złożyliśmy z wielu kawałków, które zostały nam po wycinaniu różnych projektów. Zobaczycie go na wystawie „Enough” zorganizowanej przez pracownię Fala Architektura w ramach Gdynia Design Days 2024.

Więcej

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

„Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”

Reprezentantka Boomplastic Dorota Balewicz miała przyjemność uczestniczyć w konferencji pt. “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Braliśmy udział w panelu dyskusyjnym pt. “Modele zrównoważonego rozwoju w biznesie”.

Więcej