Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Poznań Science Slam 2024

Poznań Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Wraz z innymi Partnerami tj. Rafał Brzoska Foundation, Fundacja Empiria i Wiedza, Siemens, Fundacja Zakłady Kórnickie, Thermotools, Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu mieliśmy okazję dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia. Stworzyliśmy statuetki, które mają przypominać wyróżnionym osobom, o tym, jak ważne jest ich zaangażowanie i praca naukowa. Statuetki zostały wykonane z płyt Czarny Leniwiec, Bytom oraz Biały Leniwiec. Ich kształt jest inspirowany motywem przewodnim wydarzenia – atomu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Drobne nawyki na Dzień Ziemi

Co byście powiedzieli na to, aby podczas codziennego spaceru z psem, biegania lub po prostu przechadzki, pozbierać trochę śmieci? Każdy z nas może podjąć ten drobny gest, dzięki któremu przestrzeń publiczna będzie trochę czystsza.

Więcej