Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Panele dekoracyjne

Przyjazna i kreatywna przestrzeń jest ważna. Po prostu.

Wykonaliśmy panele dekoracyjne z plastikowych odpadów: przemiału nakrętek oraz sieci rybackich, które zawisły w siedzibie iPS Team w Jasinie. Niepowtarzalne wzory zdobią przejścia komunikacyjne oraz przestrzenie open space. Kolorystyka paneli została dobrana pod marki: piętro zajmowane przez iPS Control®  zostało zaaranżowane niebieskimi kompozycjami. Na drugim piętrze, na którym pracują inne marki, zostały zawieszone panele z sieci widm, czyli zagubionych sieci rybackich, wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE oraz kołobrzeskiego KGPR. 

Panele występują w różnych wielkościach: 50 x 160 cm oraz 180 x 100 cm. Płyty Boomplastic są zamontowane w dystansie 10 mm od ściany co pozostawia możliwość podświetlenia półtransparentnych paneli. Formaty zostały dobrane pod wnętrza iPS Team. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania formatów paneli pod inwestycje. 

Płyta LENIWIEC

Najpopularniejszy wzór z naszej standardowej kolekcji to wzór LENIWIEC. Beżowa kompozycja pasuje do wielu zastosowań i wnętrz. Przypomina naturalny kamień.

Więcej

Stolik Zima

Stolik ZIMA został zaprojektowany przez Joannę Leciejewską. Składa się z 3 wzorów płyt Bomplastic a moduły mogą być wymieniane na inne wzory Boomplastic.

Więcej

Płyta Konfetti

Wzór Konfetti ze wszystkich naszych standardowych płyt jest tym najbardziej kolorowym. Wykonany z tworzywa sztucznego w 100% z recyklingu.

Więcej