Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Panele dekoracyjne

Przyjazna i kreatywna przestrzeń jest ważna. Po prostu.

Wykonaliśmy panele dekoracyjne z plastikowych odpadów: przemiału nakrętek oraz sieci rybackich, które zawisły w siedzibie iPS Team w Jasinie. Niepowtarzalne wzory zdobią przejścia komunikacyjne oraz przestrzenie open space. Kolorystyka paneli została dobrana pod marki: piętro zajmowane przez iPS Control®  zostało zaaranżowane niebieskimi kompozycjami. Na drugim piętrze, na którym pracują inne marki, zostały zawieszone panele z sieci widm, czyli zagubionych sieci rybackich, wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE oraz kołobrzeskiego KGPR. 

Panele występują w różnych wielkościach: 50 x 160 cm oraz 180 x 100 cm. Płyty Boomplastic są zamontowane w dystansie 10 mm od ściany co pozostawia możliwość podświetlenia półtransparentnych paneli. Formaty zostały dobrane pod wnętrza iPS Team. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania formatów paneli pod inwestycje. 

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej

Co to jest ESG?

Dyrektywa ESG to zestaw regulacji i wytycznych, które nakładają na przedsiębiorstwa obowiązek uwzględniania aspektów zrównoważonego rozwoju w swoich działaniach. Jako marka produkująca płyty i produkty w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych, nasze produkty mają istotny potencjał w kontekście ESG.

Więcej

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymły nawet nagrodę specjalną Elle Decoration. Natomiast stoliki zaprojektowane przez duet Pawlak&Stawarski zostały zaprezentowane na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia.

Więcej