Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Nagrody z recyklingu

CZY WIECIE, ŻE… możemy pochwalić się już całkiem pokaźnym portfolio statuetek i medali, które wykonywaliśmy na różne wydarzenia? Plastikowe odpady mogą wyglądać elegancko, a przede wszystkim wyjątkowo! ✨

♻️ Materiały z recyklingu często dostarczają unikalne tekstury i wygląd, co pozwala projektantom na tworzenie oryginalnych i innowacyjnych projektów statuetek i nagród, które wyróżniają się spośród tradycyjnych produktów.

♻️ Organizacje, które wybierają nagrody wykonane z recyklingu, mogą pokazać swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój, co może przyczynić się do zwiększenia ich prestiżu i postrzegania jako odpowiedzialnych podmiotów.

♻️ Widoczne działania na rzecz ochrony środowiska, takie jak wybór nagród z recyklingu, mogą inspirować inne organizacje, firmy i jednostki do podjęcia podobnych kroków w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

WARTO wybierać odważne rozwiązania materiałowe! Współpracowaliśmy z wieloma utalentowanymi projektantami takimi jak Ola Mirecka, Naj Design, a także posiadamy własne studio projektowe. Chcesz stworzyć coś wyjątkowego, kreatywnego i przede wszystkim niezapomnianego? Coś wymyślimy!

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej