Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Lampa Madonna

“Like a virgiiin…” nucimy sobie patrząc na tę lampkę. Ale nie, to nie jest virgin plastic, jest to natomiast w 100% plastik z recyklingu! Elementy lampy są wymienne i oczywiście niepowtarzalne. 

Ta lampka to mały eksperyment łączenia elementów z wtrysku oraz bazy ręcznie modelowanej w tylko nam znany sposób. Baza jest również ręcznie toczona, dzięki czemu eksponuje intrygującą strukturę uformowanego plastiku. Każdy z elementów może być wytworzony z innego koloru plastiku co umożliwia dopasowanie do każdej aranżacji. 

Niech stanie się jasność! Madonna swoim boskim blaskiem rozświetli nawet listopadowy mrok. 

Zainteresowany/a? Skontaktuj się z nami.

Gdynia Design Days 2024

Ideę ZERO WASTE w Boomplastic traktujemy naprawdę poważnie. Nawet ekspozytor FRANKENSTEIN złożyliśmy z wielu kawałków, które zostały nam po wycinaniu różnych projektów. Zobaczycie go na wystawie „Enough” zorganizowanej przez pracownię Fala Architektura w ramach Gdynia Design Days 2024.

Więcej

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

„Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”

Reprezentantka Boomplastic Dorota Balewicz miała przyjemność uczestniczyć w konferencji pt. “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Braliśmy udział w panelu dyskusyjnym pt. “Modele zrównoważonego rozwoju w biznesie”.

Więcej