Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

„Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”

Reprezentantka Boomplastic Dorota Balewicz miała przyjemność uczestniczyć w konferencji pt. “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Braliśmy udział w panelu dyskusyjnym pt. “Modele zrównoważonego rozwoju w biznesie”. Razem z gościniami dr Olgą Czerwińską, Katarzyną Śliwą, dr Agnieszką Sznyk, Klaudią Wierzbicką-Szczudło oraz prowadzącą Justyną Dżbik-Kluge dyskutowaliśmy przede wszystkim o tym JAK MY TO ROBIMY.

W przypadku Boomplastic odpowiedź jest tylko jedna – robimy to CYRKULARNIE. Oznacza to, że korzystamy z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu post-konsumenckiego a nasze produkty nadają się w 100% do ponownego przetworzenia na wysokojakościowy materiał. Działamy transparentnie, wiele wysiłku wkładamy w optymalizację procesu produkcyjnego.

Nagranie z konferencji można obejrzeć TUTAJ.

Gdynia Design Days 2024

Ideę ZERO WASTE w Boomplastic traktujemy naprawdę poważnie. Nawet ekspozytor FRANKENSTEIN złożyliśmy z wielu kawałków, które zostały nam po wycinaniu różnych projektów. Zobaczycie go na wystawie „Enough” zorganizowanej przez pracownię Fala Architektura w ramach Gdynia Design Days 2024.

Więcej

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej