Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Gdynia Design Days 2024

Ideę ZERO WASTE w Boomplastic traktujemy naprawdę poważnie. Nawet ekspozytor FRANKENSTEIN złożyliśmy z wielu kawałków, które zostały nam po wycinaniu różnych projektów.

Frankensteina oraz nasze fotele znajdziecie na wystawie “Enough” zorganizowanej przez Fala Architektura na Gdynia Design Days 2024. Studio Fala podjęło się zorganizowania wystawy poświęconej cyrkularności materiałów i praktyk używanych w budownictwie. W praktyce oznacza to wybór technologii i materiałów przyjaznych dla środowiska, tj. wymiennych i nadających się do ponownego użycia, odnawialnych, podlegających recyklingowi lub projektowanie budynków energooszczędnych oraz stosowanie strategii gospodarowania wodą i odpadami.

Wystawa trwa do 30 lipca, zapraszamy!

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

„Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”

Reprezentantka Boomplastic Dorota Balewicz miała przyjemność uczestniczyć w konferencji pt. “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Braliśmy udział w panelu dyskusyjnym pt. “Modele zrównoważonego rozwoju w biznesie”.

Więcej

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej