Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Drobne nawyki na Dzień Ziemi

Co by było, gdyby DZIEŃ ZIEMI był codziennie?

Zainspirowani akcją Hrejterzy oraz działaniami firmy Pre-Fabrykat, chcielibyśmy zaproponować prosty sposób działania, który nie wymaga wielkiego zaangażowania. Co byście powiedzieli na to, aby podczas codziennego spaceru z psem, biegania lub po prostu przechadzki, pozbierać trochę śmieci? Każdy z nas może podjąć ten drobny gest, dzięki któremu przestrzeń publiczna będzie trochę czystsza. Sami staramy się wprowadzić ten nowy nawyk.

A jeśli chodzi o ciekawostki, jogging w połączeniu ze zbieraniem śmieci znany jest jako PLOGGING. Z własnego doświadczenia wiemy, że pokonując dystans 10 km, ilość zebranych po drodze śmieci potrafi przekroczyć pojemność worka 120 litrów…

Piórniki PILLS

Piórniki PILLS bezpiecznie przeniosą najpotrzebniejsze i najbardziej ulubione przedmioty. Przekładana gumka zabezpiecza piórnik przed niespodziewanym otwarciem.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej