Boomplastic to płyty i produkty wykonane  w 100% z recyklingu 

Continuum

Seria Continuum jako zestaw obiektów o nietuzinkowym, ekskluzywnym wyglądzie intryguje wyborem materiału. Cyryl Zakrzewski wykorzystał recyklat z plastikowych śmieci. W ten sposób zadane jest pytanie: czym jest nowoczesny luksus?

Obiekty „Noise” i „Nexus” w swoim materiale zatrzymują szybko rotujące tworzywo, które jest powszechnie używane w produktach jednorazowych. Właściwości tworzyw sztucznych, nawet tych z recyklingu,  są niezmienne przez przynajmniej 300 lat. Dlaczego więc tak wartościowy materiał jest kojarzony tylko z czymś odpadowym i nienaturalnym? Cyryl, dzięki wykorzystaniu możliwości technologii projektowania parametrycznego, z tworzywowej płyty tworzy bioniczne kształty, które każdemu kojarzą się tylko ze światem kamienia bądź drewna. Płyty Boomplastic, opracowane indywidualnie pod projekt, pokazują jak fascynującym materiałem może być plastik.

Luksusowa kolekcja mebli projektu Cyryla Zakrzewskiego pojawiła się na wystawie Salone Satelite 2022 w Mediolanie.

Giga lampa

Wielkoformatowa instalacja z wszystkimi możliwymi kolorystycznymi wariacjami materiałów z recyklingu. Taki jakby największy próbnik świata.

Więcej

RECYmedale

Stworzyliśmy już kilka modeli medali dla różnych konkursów i zawodów.

Więcej

Restauracja MUZEALNA

Płyty MARE oraz Biały Leniwiec można zobaczyć w restauracji MUZEALNA w Warszawie. Wnętrze projektu Łoskiewicz Studio.

Więcej