Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Circula

projekt: Tomek Rygalik

Ławka z recyklingu, a dokładniej wykonana z plastiku w 100% pochodzącym z recyklingu. Projekt inny, wielowymiarowy i niestandardowy pod każdym względem. Pełen niespodziewanych zdarzeń, wymagający ścisłej współpracy kilku zespołów na każdym etapie powstawania.

Circula to nowy, przełomowy projekt Tomka Rygalika. To eksperymentalne rozwiązanie zaprojektowane w celu wzmocnienia więzi międzyludzkich.
Idea zaproponowana przez Studio Rygalik oraz bryła ławki idealnie odnajduje się w koncepcji projektowania w obiegu zamkniętym, a wykorzystanie materiału pochodzącego w 100% z recyklingu nadaje dodatkowej wartości.

CIRCULA w wydaniu MARE znajduje się w Muzeum Holon w Izraelu.

Muzeum Holon
Pinkhas Eilon St 8, Holon,
5845400, Izrael

Circula z nakrętek znajduje się w:

Murrow Park, Washington DC

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej