Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Circula

projekt: Tomek Rygalik

Ławka z recyklingu, a dokładniej wykonana z plastiku w 100% pochodzącym z recyklingu. Projekt inny, wielowymiarowy i niestandardowy pod każdym względem. Pełen niespodziewanych zdarzeń, wymagający ścisłej współpracy kilku zespołów na każdym etapie powstawania.

Circula to nowy, przełomowy projekt Tomka Rygalika. To eksperymentalne rozwiązanie zaprojektowane w celu wzmocnienia więzi międzyludzkich.
Idea zaproponowana przez Studio Rygalik oraz bryła ławki idealnie odnajduje się w koncepcji projektowania w obiegu zamkniętym, a wykorzystanie materiału pochodzącego w 100% z recyklingu nadaje dodatkowej wartości.

CIRCULA w wydaniu MARE znajduje się w Muzeum Holon w Izraelu.

Muzeum Holon
Pinkhas Eilon St 8, Holon,
5845400, Izrael

Circula z nakrętek znajduje się w:

Murrow Park, Washington DC

Panele dekoracyjne

Na ścianach siedziby iPS Team zawisły panele wykonane z nakrętek i regranulatów oraz z … sieci rybackich wyłowionych z Morza Bałtyckiego!

Więcej

Ale Kino! 2023 Festiwal

Stworzyliśmy kolekcję statuetek dla Międzynarodowego Festiwalu Młodego Widza Ale Kino! 2023. Płyta KONFETTI idealnie wpasowała się kolorowy motyw przewodni wydarzenia.

Więcej

Giga lampa

Wielkoformatowa instalacja z wszystkimi możliwymi kolorystycznymi wariacjami materiałów z recyklingu. Taki jakby największy próbnik świata.

Więcej