Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Biblioteka materiałowa Wise Habit

Od 29 marca możecie nas znaleźć WISE  HABIT w Warszawie! Na uroczystym otwarciu biblioteki materiałowej mieliśmy okazję opowiedzieć szerzej o naszych produktach i posłuchać wspaniałych gości związanych z tym miejscem.

Próbki Czarnego Leniwca, Konfetti, Leniwca, Mare oraz Bytomia czekają na zainteresowanych wśród innych zrównoważonych materiałów. Zapraszamy na ulicę Żelazną 24 w Warszawie-znajdziecie tam nie tylko nasze wzory, ale też ogrom innych, niezwykłych przedmiotów wykonanych z dbałością o dobro planety.

Dla chcących własnego próbnika tylko dla siebie mamy dobrą wiadomość. Możecie kupić go u nas! Skontaktuj się z nami. 

Gdynia Design Days 2024

Ideę ZERO WASTE w Boomplastic traktujemy naprawdę poważnie. Nawet ekspozytor FRANKENSTEIN złożyliśmy z wielu kawałków, które zostały nam po wycinaniu różnych projektów. Zobaczycie go na wystawie „Enough” zorganizowanej przez pracownię Fala Architektura w ramach Gdynia Design Days 2024.

Więcej

Stoliki Boomplastic

Stoliki Boomplastic w różnych wydaniach. Wykonane w całości z płyt z recyklingu, bądź tworzywowe blaty połączone z nóżkami z innego materiału.

Więcej

„Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”

Reprezentantka Boomplastic Dorota Balewicz miała przyjemność uczestniczyć w konferencji pt. “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Braliśmy udział w panelu dyskusyjnym pt. “Modele zrównoważonego rozwoju w biznesie”.

Więcej