Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Ale Kino! 2023 Festiwal

Mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę z 41. Festiwalem Młodego Widza Ale Kino!, który odbył się w terminie 26.11-3.12.2023 roku w Poznaniu. Organizatorzy zdecydowali się na rozszerzenie swoich proekologicznych działań i wykorzystanie plastikowych odpadów w nagrodach przyznawanym kreatywnym twórcom filmowym. Stworzyliśmy statuetki w trzech wariantach, które podkreślały różne kategorie. Nawiązaliśmy do motywów poznańskich koziołków, litery M od nazwy nagród „Marcin” i „Marcinek” oraz do kaset wideo. 

Nasza płyta Konfetti idealnie wpisała się w niezwykle kolorowy motyw przewodni festiwalu. To kolejne super wydarzenie, dla którego tworzymy kreatywne nagrody w całości wykonane z Boomplastic. Każda z nich jest jedyna i wyjątkowa, bo widoczne na niej kolorowe wzorki powstają w nieprzewidywalny sposób. Nagrody mogą przynieść ogrom radości obdarowanym, a także w bezpieczny sposób zostać ponownie poddane recyklingowi. Mieliśmy mnóstwo frajdy przy realizacji tych statuetek. Dziękujemy za przemiłą współpracę! 

Fot. Malwina Łubieńska, Boomplastic

Płyta LENIWIEC

Najpopularniejszy wzór z naszej standardowej kolekcji to wzór LENIWIEC. Beżowa kompozycja pasuje do wielu zastosowań i wnętrz. Przypomina naturalny kamień.

Więcej

Stolik Zima

Stolik ZIMA został zaprojektowany przez Joannę Leciejewską. Składa się z 3 wzorów płyt Bomplastic a moduły mogą być wymieniane na inne wzory Boomplastic.

Więcej

Płyta Konfetti

Wzór Konfetti ze wszystkich naszych standardowych płyt jest tym najbardziej kolorowym. Wykonany z tworzywa sztucznego w 100% z recyklingu.

Więcej