Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

Ale Kino! 2023 Festiwal

Mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę z 41. Festiwalem Młodego Widza Ale Kino!, który odbył się w terminie 26.11-3.12.2023 roku w Poznaniu. Organizatorzy zdecydowali się na rozszerzenie swoich proekologicznych działań i wykorzystanie plastikowych odpadów w nagrodach przyznawanym kreatywnym twórcom filmowym. Stworzyliśmy statuetki w trzech wariantach, które podkreślały różne kategorie. Nawiązaliśmy do motywów poznańskich koziołków, litery M od nazwy nagród „Marcin” i „Marcinek” oraz do kaset wideo. 

Nasza płyta Konfetti idealnie wpisała się w niezwykle kolorowy motyw przewodni festiwalu. To kolejne super wydarzenie, dla którego tworzymy kreatywne nagrody w całości wykonane z Boomplastic. Każda z nich jest jedyna i wyjątkowa, bo widoczne na niej kolorowe wzorki powstają w nieprzewidywalny sposób. Nagrody mogą przynieść ogrom radości obdarowanym, a także w bezpieczny sposób zostać ponownie poddane recyklingowi. Mieliśmy mnóstwo frajdy przy realizacji tych statuetek. Dziękujemy za przemiłą współpracę! 

Fot. Malwina Łubieńska, Boomplastic

Stoliki Pawlak&Stawarski

Najnowsze stoliki Boomplastic duetu Pawlak&Stawarski zostały pokazane po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności na wystawie SPOTKANIA na Łódź Design Festival. Są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, z naszych płyt STANDARD.

Więcej

Co to jest ESG?

Dyrektywa ESG to zestaw regulacji i wytycznych, które nakładają na przedsiębiorstwa obowiązek uwzględniania aspektów zrównoważonego rozwoju w swoich działaniach. Jako marka produkująca płyty i produkty w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych, nasze produkty mają istotny potencjał w kontekście ESG.

Więcej

Łódź Design Festival 2024

Łódź Design Festival obfituje w produkty wykorzystujące nasze płyty. Gniazdka i włączniki Switch Concept otrzymły nawet nagrodę specjalną Elle Decoration. Natomiast stoliki zaprojektowane przez duet Pawlak&Stawarski zostały zaprezentowane na wystawie SPOTKANIA, której tematem jest 10-lecie twórczości pracy studia.

Więcej