Boomplastic to płyty i produkty wykonane  w 100% z recyklingu 

O!MAN

Nasze plastikowe płyty w 100% pochodzące z recyklingu zostały wykorzystane we wspaniałym celu. Świetny projekt stołu O!MAN został opracowany przez Studio Rygalik. 

Stół na zamówienie łączy w sobie blat wykonany w 100% z PP pochodzącego z recyklingu z konstrukcją z anodyzowanego aluminium. Dzieło to skromna, a zarazem mocna w wyrazie, ponadczasowa i trwała forma architektoniczna.

W twórczym dialogu pomiędzy pracą fizyczną a najnowocześniejszymi technologiami wartości rzemieślnicze zostały harmonijnie połączone ze współczesnymi możliwościami świata zaawansowanych technologii.

Dzięki naszemu zapleczu badawczo-rozwojowemu i wiedzy projektowej jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w tworzeniu tak unikalnych elementów do przestrzeni prywatnych i komercyjnych. 

Jesteśmy wdzięczni, że ten utwór mógł wesprzeć szczytny cel – został ufundowany przez Studio Rygalik i wystawiony na aukcji za 100 tys. zł podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TopCharity2022 organizowanej przez Omenaa Foundation i Rafal Brzoska Foundation na rzecz pomocy Ukrainie i dzieciom pozbawionym dostępu do edukacji.

Giga lampa

Wielkoformatowa instalacja z wszystkimi możliwymi kolorystycznymi wariacjami materiałów z recyklingu. Taki jakby największy próbnik świata.

Więcej

RECYmedale

Stworzyliśmy już kilka modeli medali dla różnych konkursów i zawodów.

Więcej

Restauracja MUZEALNA

Płyty MARE oraz Biały Leniwiec można zobaczyć w restauracji MUZEALNA w Warszawie. Wnętrze projektu Łoskiewicz Studio.

Więcej