Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

O!MAN

Nasze plastikowe płyty w 100% pochodzące z recyklingu zostały wykorzystane we wspaniałym celu. Świetny projekt stołu O!MAN został opracowany przez Studio Rygalik. 

Stół na zamówienie łączy w sobie blat wykonany w 100% z PP pochodzącego z recyklingu z konstrukcją z anodyzowanego aluminium. Dzieło to skromna, a zarazem mocna w wyrazie, ponadczasowa i trwała forma architektoniczna.

W twórczym dialogu pomiędzy pracą fizyczną a najnowocześniejszymi technologiami wartości rzemieślnicze zostały harmonijnie połączone ze współczesnymi możliwościami świata zaawansowanych technologii.

Dzięki naszemu zapleczu badawczo-rozwojowemu i wiedzy projektowej jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w tworzeniu tak unikalnych elementów do przestrzeni prywatnych i komercyjnych. 

Jesteśmy wdzięczni, że ten utwór mógł wesprzeć szczytny cel – został ufundowany przez Studio Rygalik i wystawiony na aukcji za 100 tys. zł podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TopCharity2022 organizowanej przez Omenaa Foundation i Rafal Brzoska Foundation na rzecz pomocy Ukrainie i dzieciom pozbawionym dostępu do edukacji.

Drzwi MARE

Drzwi do naszej siedziby zdobi płyta MARE-wykonana z sieci widmo wyłowionych z Morza Bałtyckiego dzięki współpracy z Fundacją MARE

Więcej

Poznań Science Slam 2024

Poznański Science Slam 2024 to spotkanie naukowe licealistów z całej Polski, które ma za zadanie rozbudzić zainteresowanie naukami ścisłymi wśród pasjonatów oraz stworzyć platformę dla młodych badaczy, dając im możliwość prezentacji swoich badań, analiz i innowacji.

Więcej

Stół w Diuna Office

Niezwykłe wnętrze w Diuna Office zostało zaprojektowane przez Łoskiewicz Studio. Wnętrze jest estetycznie niezwykłe, ale też zaprojektowane zgodnie z założeniami ESG. Znajduje się tam również stół wykonany z płyt Boomplastic. Oczywiście w 100% z plastiku z recyklingu!

Więcej