Boomplastic: Płyty i produkty wykonane w 100% z recyklingu /// Sheets and products made of 100% recycled material

O!MAN

Nasze plastikowe płyty w 100% pochodzące z recyklingu zostały wykorzystane we wspaniałym celu. Świetny projekt stołu O!MAN został opracowany przez Studio Rygalik. 

Stół na zamówienie łączy w sobie blat wykonany w 100% z PP pochodzącego z recyklingu z konstrukcją z anodyzowanego aluminium. Dzieło to skromna, a zarazem mocna w wyrazie, ponadczasowa i trwała forma architektoniczna.

W twórczym dialogu pomiędzy pracą fizyczną a najnowocześniejszymi technologiami wartości rzemieślnicze zostały harmonijnie połączone ze współczesnymi możliwościami świata zaawansowanych technologii.

Dzięki naszemu zapleczu badawczo-rozwojowemu i wiedzy projektowej jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w tworzeniu tak unikalnych elementów do przestrzeni prywatnych i komercyjnych. 

Jesteśmy wdzięczni, że ten utwór mógł wesprzeć szczytny cel – został ufundowany przez Studio Rygalik i wystawiony na aukcji za 100 tys. zł podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TopCharity2022 organizowanej przez Omenaa Foundation i Rafal Brzoska Foundation na rzecz pomocy Ukrainie i dzieciom pozbawionym dostępu do edukacji.

Panele dekoracyjne

Na ścianach siedziby iPS Team zawisły panele wykonane z nakrętek i regranulatów oraz z … sieci rybackich wyłowionych z Morza Bałtyckiego!

Więcej

Ale Kino! 2023 Festiwal

Stworzyliśmy kolekcję statuetek dla Międzynarodowego Festiwalu Młodego Widza Ale Kino! 2023. Płyta KONFETTI idealnie wpasowała się kolorowy motyw przewodni wydarzenia.

Więcej

Giga lampa

Wielkoformatowa instalacja z wszystkimi możliwymi kolorystycznymi wariacjami materiałów z recyklingu. Taki jakby największy próbnik świata.

Więcej